designcoholic-reklam

neufert-yapi-tasarimi-kitabi-turkce-indir-1

neufert-yapi-tasarimi-kitabi-turkce-indir-1

neufert-yapi-tasarimi-kitabi-turkce-indir-2

Neufert yapı tasarım kitabı,  Weimar inşaat yüksek okulunda Peter Neufert tarafından verilen ders notları derlenerek Peter Neufert ve Planungs AG Neufert Mitmann Graf tarafından geliştirilmiş bir kitaptır. Kitap içerisinde çeşitli tablolar ve 6.210 çizim yer almaktadır.

Mimarlık ve iç mimarlık gibi tasarım bölümlerinde okuyan ve eğitim veren öğrenci ve eğiticilerin, bu alanlarda faaliyet gösteren uygulamacı ve tasarımcıların sürekli olarak faydalanabileceği bir kitaptır.

Kitap içeriğinde; yapı, donanım, mekânsal gereksinim ve mekânlararası ilişkiler ile ilgili şartnameler, bir yapının planlanması esnasında gerekli olan, insan ölçeği ile bağlantılı, pratik bilgiler, mekân, tesisat ve ekipman boyutları gibi pek çok konu hakkında bilgi ve çizimler yer almaktadır.

Her tasarımcının arşivinde mutlaka bulunması gereken Neufert yapı tasarım kitabı’nın Türkçe versiyonunu çoğu kitapçıda bulabilmeniz mümkün. Ancak bu kitabı bilgisayarında veya digital ortamda kullanmak isteyenler için hazırlanmış,kitabın pdf dosyası da bulunmakta. Neufert yapı tasarımı kitabı e-book – Neufert Türkçe Pdf  dosyasını indirmek isteyenler aşağıdaki linkten dosyaya ulaşabilirler.

Neufert yapı tasarımı Türkçe pdf indir

—————————————————————————————————————————————

Mimarlık, İç Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı projelerinizde veya öğrenci proje çizimlerinizde profesyonel destek ve proje yardımı almak için bizlere ;

proje-yardim@hotmail.com mail adresinden veya İLETİŞİM sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

—————————————————————————————————————————————

Neufert Yapı Tasarımı Kitabı Türkçe
Bookmark and Share

ilgincbirbilgi-reklam

designcoholic-reklam

Post navigation


Bir Cevap Yazın