designcoholic-reklam


Farklı ilgi alanlarına göre hazırladığımız, beğeni ile takip edebileceğinizi düşündüğümüz, kaliteli paylaşım yapan tasarım ve genel kültür ile ilgili Facebook sayfa tavsiyeleri. Tüm bu sayfaları kolaylıkla beğenebileceğiniz bir format’ta hazırladık ve liste halinde siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Bu güzel sayfaların keyfini çıkarmanız dileği ile.

Önerdiğimiz Facebook sayfaları 

– Daha çok Mimari çizim ağırlıklı, enteresan yapı ve binalarla ilgili kaliteli paylaşım yapan bir sayfa. Aşağıdaki bağlantıdan sayfayı beğenip takip edebilirsiniz.

– Çeşitli Autocad proje, çizim dosyalarının ve bunlarla ilgili faydalı bilgilerin paylaşıldığı başarılı bir sayfa. Aşağıdaki bağlantıdan sayfayı beğenip takip edebilirsiniz.

– İç mimari, tasarım, dekorasyon önerileri, kendin yap projeleri gibi  alanlar ilginizi çekiyorsa İç Mimarlık sayfasını çok seveceksiniz. Aşağıdaki bağlantıdan sayfayı beğenip takip edebilirsiniz.

– Enteresan ve ilginç pek çok bilginin paylaşıldığı ilginç bir bilgi sayfası. Aşağıdaki bağlantıdan sayfayı beğenip takip edebilirsiniz.

– Yerli ve yabancı basından ilginç ve enteresan haberlerin paylaşıldığı bir Facebook sayfası. Aşağıdaki bağlantıdan sayfayı beğenip takip edebilirsiniz.

– Hemen her konuda resim, video, yazı içerikli paylaşımların yapıldığı bir bilgi sayfası. Aşağıdaki bağlantıdan sayfayı beğenip takip edebilirsiniz.

– Türkçe ve İngilizce olarak, hemen her türlü konuda, sıradışı, ilginç ve yaratıcı tasarımların paylaşıldığı harika bir Facebook sayfası. Aşağıdaki bağlantıdan sayfayı beğenip takip edebilirsiniz.

– İlginç ve enteresan bilgilerin paylaşıldığı başka bir Facebook sayfası. Aşağıdaki bağlantıdan sayfayı beğenip takip edebilirsiniz.

– Güzel tasarımların paylaşıldığı başarılı bir Mühendislik sayfası. Aşağıdaki bağlantıdan sayfayı beğenip takip edebilirsiniz.

– Tüm dünyadan ilginç, enteresan buluş ve tasarımların paylaşıldığı güzel bir sayfa. Aşağıdaki bağlantıdan sayfayı beğenip takip edebilirsiniz.

– Siyasete bulaşmadan, tarafsızca Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önderimiz Atatürk hakkında paylaşımlar yapan kaliteli ve seviyeli bir sayfa. Aşağıdaki bağlantıdan sayfayı beğenip takip edebilirsiniz.

– İlginç yerler, değişik lezzetleri tanımayı özellikle de Uzak Doğunun incisi olarak bilinen Tayland hakkında bilgi sahibi olmayı istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan Tayland sayfasını beğenip takip edebilirsiniz.

– Üniversiteye başlayacak ve hali hazırda Üniversiteye devam eden, öğrencilerin buluştuğu güzel bir gençlik sayfası. Aşağıdaki bağlantıdan sayfayı beğenip takip edebilirsiniz.

– Çeşitli Autocad proje, çizim dosyalarının ve bunlarla ilgili faydalı bilgilerin paylaşıldığı başarılı bir sayfa. Aşağıdaki bağlantıdan sayfayı beğenip takip edebilirsiniz.

Bookmark and Share

ilgincbirbilgi-reklam

designcoholic-reklam