designcoholic-reklam

bugatti-otomobil-temali-super-luks-villa-ettore-971-proje-yardim-02

bugatti-otomobil-temali-super-luks-villa-ettore-971-proje-yardim-01

bugatti-otomobil-temali-super-luks-villa-ettore-971-proje-yardim-02

bugatti-otomobil-temali-super-luks-villa-ettore-971-proje-yardim-03

bugatti-otomobil-temali-super-luks-villa-ettore-971-proje-yardim-04

bugatti-otomobil-temali-super-luks-villa-ettore-971-proje-yardim-05

bugatti-otomobil-temali-super-luks-villa-ettore-971-proje-yardim-06

Dubai’yi daha önce de ilginç ve gösterişli projelerle sizlere sunduk; ama itiraf edelim ki Dubai’deki villa projeleri içinde böylesi lüks bir villa tasarımı ile hiç karşılaşmadık. Bundan önce incelediğimiz Dubai projeleri genellikle kamuya ait büyük alışveriş merkezleri ya da şehrin ortasından geçen kanal projeleri gibi detayları içeriyordu. Ama bu kez akıllara gelen orijinal fikir, kişiye ve onun çok sevdiği aracına özel. Yanlış duymadınız, araca özel bir ev ! Tabi ki bu aracın Bugatti olduğu düşünülünce, şaşkınlık yerini meraka bırakıyor.

ETTORE 971 Bugatti Style Villas isimli proje, Dubai merkezli Damac adındaki şirket tarafından üstlenilmiş. Sınırlı sayıda yapılması planlanan lüks villalar, Bugatti hayranlarını mest edeceğe benziyor. Çünkü projenin ana temasını zenginlerin bir numaralı aracı Bugatti oluşturuyor. Bir kez daha gösteriyor ki Dubai tasarım hususunda, hayal gücünün sınırlarını zorlamakta hiç zorlanmıyor. Peki acaba Bugatti otomobil projenin neresinde yer alıyor ve bu proje ne gibi özellikler sunuyor, merak ettiniz değil mi ? Dilerseniz bu soruların cevabını birlikte bulalım…

İşte karşınızda Bugatti Otomobil Temalı Süper Lüks Villa “ETTORE 971”

Bu projeyle, bir ilke imza atacak olan Damac, modern ve lüks villaların tanıtımını Cityscape Global isimli etkinlikte yapacağını duyurdu. Akoya Oxygen’de inşa edilecek villalar, yaklaşık 5.51 kilometrekarelik bir alanda konumlanacak. Villalar hakkında anlatılanlara gösterilen tepkiye bakılırsa, talep oldukça fazla olacağa benziyor.

Gelelim villaların belli başlı özelliklerine. İlk olarak, büyük camlarıyla dikkat çeken modern villaların oturma odasında, Bugatti’sini her daim gözünün önünden ayırmak istemeyenler için özel bir alana yer verildiğini söyleyebiliriz. Bu alan, evin her bölümünden rahatlıkla görülebilecek şekilde tasarlanmış. Ayrıca modern tasarımı ve kişiselleştirilebilir özellikleri ile de oldukça etkileyici bir görünüme sahip olan Bugatti villaların, tam 7 yatak odası bulunuyor. Tabii bu tasarım harikasının fiyatı da ayrıcalıklı özellikleri ile uyum içerisinde. Ki ETTORE 971 Bugatti Villas’ın 9.8 milyon dolardan satışa çıkarılacağı açıklanmış.

Projenin isminin nereden geldiğini de yeri gelmişken açıklayalım. ETTORE kelimesi, Bugatti’nin ünlü kurucusu Ettore Bugatti’den gelirken, 971 rakamı ise Dubai’nin telefon kodunu yansıtıyor. Sonuçta, Damac’ın genel müdürü Ziad El Chaar, Dubai’nin en ilgi çekici projelerinden biri olduğuna işaret ediyor. Ayrıca etkileyici tasarım için; şirketin sadık müşterileri arasında sayısız Bugatti hayranı olduğunu ve bu projedeki villaların Bugatti’nin tasarım özelliklerinden ilham alınarak dizayn edildiğini vurguluyor.

Bugatti’nizi evinizin salonuna park edebileceğiniz bu super lüks villalardan birine sahip olmayı siz de ister miydiniz ? Sonuçta, 9.8 milyon dolarlık bu villa, bazılarının rüya evi tanımını tam olarak karşılıyor olabilir !

—————————————————————————————————————————————

Mimarlık, İç Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı projelerinizde veya öğrenci proje çizimlerinizde profesyonel destek ve proje yardımı almak için bizlere ;

proje-yardim@hotmail.com mail adresinden veya İLETİŞİM sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

—————————————————————————————————————————————

Bugatti Otomobil Temalı Süper Lüks Villa “ETTORE 971”
Bookmark and Share

ilgincbirbilgi-reklam

designcoholic-reklam

Post navigation


Bir Cevap Yazın