designcoholic-reklam

otogar-projesi-mimari-cizim-1ea

otogar-projesi-mimari-cizim-1a

otogar-projesi-mimari-cizim-1b

otogar-projesi-mimari-cizim-1c

otogar-projesi-mimari-cizim-1d

otogar-projesi-mimari-cizim-1e

otogar-projesi-mimari-cizim-1f

otogar-projesi-mimari-cizim-1ea

Otogar projesi, otobüs terminali projesi arayanlar için oldukça işe yarayacak çok kapsamlı bir mimari projedir. Proje içerisinde; vaziyet planı çizimi, otogar binası kat planları ve kesitleri, cephe çizimleri bulunmaktadır. Proje iki farklı binadan oluşmaktadır ve her binanın plan kesit ve çizimleri ayrı ayrı çizilmiştir. Otogar projeleri hakkında bilgi edinebileceğiniz bir projedir. Mekanların birbirleri ile olan ilişkileri, yolcu ve personel giriş çıkışları, açık otopark ve otobüs parklarının kurguları oldukça başarılı şekilde planlanmıştır. Örnek proje olarak veya çizim içerisindeki otogar projelerinde kullanılacak otobüs, araba, bekleme salonu gibi tefriş çizimlerini kullanmak için elinizde bulunması gereken bir otogar projesidir.

Mimari ve iç mimari projelerde kullanabileceğiniz Otogar Projesi Mimari Çizimi buradan indirebilirsiniz. Ayrıca daha önce yayınladığımız Otobüs Terminali Projesi Autocad Çizimi başlıklı makalemizi de incelemenizi öneririz.

—————————————————————————————————————————————

Mimarlık, İç Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı projelerinizde veya öğrenci proje çizimlerinizde profesyonel destek ve proje yardımı almak için bizlere ;

proje-yardim@hotmail.com mail adresinden veya İLETİŞİM sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

—————————————————————————————————————————————

Otogar Projesi Mimari Çizim
Bookmark and Share

ilgincbirbilgi-reklam

designcoholic-reklam

Post navigation


Bir Cevap Yazın