designcoholic-reklam

autocad-otel-projesi-indir-proje-yardim-1

autocad-otel-projesi-indir-proje-yardim-1

autocad-otel-projesi-indir-proje-yardim-2

autocad-otel-projesi-indir-proje-yardim-3

autocad-otel-projesi-indir-proje-yardim-4

Ek dosyada bulunan Autocad otel projesi dwg dosyasında, üç bodrum kat planı, bir zemin kat planı, bir ofis katı ve iki ayrı tipte tasarlanmış otel odası kat planları Autocad çizimleri bulunmaktadır.

Otel projesi bodrum kat planı çizimlerinde müşteri ve personel için ayrılmış kapalı otopark çizimleri ve otellerde bulunan teknik birim çizimleri bulunmaktadır.

Zemin kat planı çiziminde ise açık otopark, otel girişi ve girişe bağlı otel lobisi, arka ofisler, lounge bar, iki adet restaurant, restaurant mutfakları, müşteri tuvaletleri, fitnes center ve sauna, havuz ve havuz barı ile bahçe ( peyzaj çizimi ) çizimleri bulunmaktadır.

1. kat planı otelin ofis katıdır. Bu katta konferans salonu, açık ve kapalı çalışma ofisleri ile ufak bir restaurant & bar çizimi bulunmaktadır.

Otel odası kat planları ise iki farklı tipte çizilmiştir. Otel odası tasarımları 3 ile 9. katlar arasında standart iki kişilik oda tipleri, 10 ile 12. katlar arasında ise suit oda tiplerini barındırmaktadır.

Mimari ve iç mimari projelerde kullanılabilecek Autocad otel projesi planları, pek çok işlevi bir arada barındığı için beş yıldızlı bir oteli andırsa da bina ebatlarının ufak olması nedeni ile üç yıldızlı veya dört yıldızlı bir otel projesidir. Butik otel projeleri içinde rahatlıkla kullanılabilecek otel planı Autocad çizimleri içerisinde otel projelerinde lazım olabilecek her türlü Autocad otel tefriş çizimleri de bulunmaktadır.

Ayrıca otel projeleri ile ilgili Değişik Otel Odası TasarımlarıDünyadan Değişik Otel Projeleri ve Termal Otel Mimari İhtiyaç Programı başlıklı tasarım ve makalelerimizi de mutlaka incelemenizi öneririz.

Autocad Otel Projesi dosyasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

—————————————————————————————————————————————

Mimarlık, İç Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı projelerinizde veya öğrenci proje çizimlerinizde profesyonel destek ve proje yardımı almak için bizlere ;

proje-yardim@hotmail.com mail adresinden veya İLETİŞİM sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

—————————————————————————————————————————————

Autocad Otel Projesi İndir
Bookmark and Share

ilgincbirbilgi-reklam

designcoholic-reklam

Post navigation


Bir Cevap Yazın