designcoholic-reklam

proje-yardim-3boyutlu-sunum-3d-mimari-cizim-1

proje-yardim-3boyutlu-sunum-3d-mimari-cizim-1

proje-yardim-3boyutlu-sunum-3d-mimari-cizim-2

proje-yardim-3boyutlu-sunum-3d-mimari-cizim-3

proje-yardim-3boyutlu-sunum-3d-mimari-cizim-4

proje-yardim-3boyutlu-sunum-3d-mimari-cizim-5

proje-yardim-3boyutlu-sunum-3d-mimari-cizim-6

proje-yardim-3boyutlu-sunum-3d-mimari-cizim-7

proje-yardim-3boyutlu-sunum-3d-mimari-cizim-8

proje-yardim-3boyutlu-sunum-3d-mimari-cizim-9

proje-yardim-3boyutlu-sunum-3d-mimari-cizim-10

proje-yardim-3boyutlu-sunum-3d-mimari-cizim-11

proje-yardim-3boyutlu-sunum-3d-mimari-cizim-12

Müşteri sunumları için hazırlanan mimari çizimler, 3d mimari çizim ve 3 boyutlu sunum örnekleri, çoğunlukla 3d max programı ve Vray gibi yardımcı render motorları ile hazırlanmış, mimari 3d max çizimleridir. 3d çizim yapan firmalar hazırladıkları bu 3 boyutlu sunumları müşterilerine, yapılan tasarımların bitmiş hallerini göstermek, mimari katolog çalışmaları hazırlamak, mimari maket yapımına yardımcı görseller olarak veya mimari dış cephe tasarımları gibi çalışmaları daha net ifade edebilmek için kullanmaktadırlar. Günümüzde 3d mimari ve 3d cephe çizimleri çok büyük önem kazanmıştır. Yardımcı çizim programlarıyla hazırlanan projeler, bir yandan mimarlara zaman kazandırırken bir yandan da sunum kalitesini arttırdığı için hemen her mimari çizim ofisi artık 3 boyutlu proje ve tasarımları tercih etmektedirler.

Kaliteli render çalışmaları ve sunumlar için kullanılan programların başında 3ds max çizim programı ve Vray render motoru tercih edilmektedir. 3d max projeleri dışında Archicad, Allplan, Google SketchUp, Autocad gibi programlarda proje yapımlarında sıklıkla kullanılan mimari tasarım programlarıdır.

Yukarıda görmüş olduğunuz, internetten derlediğimiz bu gibi 3d mimari çizim, 3d görselleştirme, 3d modellemele ve her türlü 3 boyutlu sunumlarınız için profesyonel bir yaklaşım arıyorsanız www.proje-yardim.com sizler için en doğru adrestir. Mimari, iç mimari ve peyzaj mimarisi gibi her branştaki 3d modellemeleriniz için bizlere ;

proje-yardim@hotmail.com mail adresinden veya İLETİŞİM sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

3 Boyutlu Sunum – 3d Mimari Çizim
Bookmark and Share

ilgincbirbilgi-reklam

designcoholic-reklam

Post navigation


Bir Cevap Yazın