designcoholic-reklam

3d-ic-mekan-modellemeleri-sunum-teknikleri-proje-yardim-1

3d-ic-mekan-modellemeleri-sunum-teknikleri-proje-yardim-1

3d-ic-mekan-modellemeleri-sunum-teknikleri-proje-yardim-2

3d-ic-mekan-modellemeleri-sunum-teknikleri-proje-yardim-3

3d-ic-mekan-modellemeleri-sunum-teknikleri-proje-yardim-4

3d-ic-mekan-modellemeleri-sunum-teknikleri-proje-yardim-5

3d-ic-mekan-modellemeleri-sunum-teknikleri-proje-yardim-6

3d-ic-mekan-modellemeleri-sunum-teknikleri-proje-yardim-7

3d-ic-mekan-modellemeleri-sunum-teknikleri-proje-yardim-8

3d-ic-mekan-modellemeleri-sunum-teknikleri-proje-yardim-9

İnternetten derlenen yukarıdaki 3d iç mekan görselleştirmeleri ve modellemeleri, günümüzde pazarlama, tanıtım ve proje sunumlarında sıklıkla kullanılan ve tercih edilen 3d mimari ve iç mimari modelleme çalışmalarıdır. Pek çok sektörde tasarımcıların, düşünce ve fikirlerini müşterilerine ifade etmesinin en iyi yolu, 3d iç mimari çizimler ve modellemelerin tasarımlara göre hazırlanıp güzel bir sunum tekniği ile müşterilere sunulmasından geçmektedir.

Mimari ve iç mimari video animasyonları veya 3d proje resimleri ( 3d renderlar ) , tasarlanan projelerin uygulamaya ve gerçek hayata geçirildiği zaman müşterilerin nasıl bir tasarıma sahip olacakları hakkında fikir edinmelerine önemli ölçüde yardımcı olur.

Son zamanlarda oldukça önemli bir sunum tekniği haline gelen tüm bu 3d mekan modellemeleri, ciddi anlamda profesyonel iş disiplini, çaba ve çalışma gerektirmektedir. 3d iç mekan modellemeleri veya mimari modellemeler yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, yapılacak 3d modellemelerin müşteri ihtiyaçlarına çözüm getiren ve istekleri karşılayabilen bir projenin ortaya konabilmesidir. Müşteri ihtiyaçlarına cevap veremeyen bir modelleme çok kaliteli bir 3d çizim veya 3d modelleme olsa bile gerçek hayata geçirildiğinde başarısız bir proje olacaktır ve bu aşamadan sonra yapılan 3d tasarımların hiçbir önemi kalmayacaktır.

Biz www.proje-yardim.com olarak bünyemizde çalışan değerli mimar, iç mimar ve peyzaj mimarlarımız ile beraber tasarımlarınıza en doğru çözümlemeleri getirerek, ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebilecek tasarımları yaratmaktayız. Sizde her türlü 3d sunum, 3d iç mekan tasarımlarınız ve 3d dekorasyon çizimleriniz için bizlere;

proje-yardim@hotmail.com mail adresinden veya İLETİŞİM sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

3d İç Mekan Modellemeleri ve Sunum Teknikleri
Bookmark and Share

ilgincbirbilgi-reklam

designcoholic-reklam

Post navigation


Bir Cevap Yazın